fbpx

Pramonei

ATACAMA

Karšto oro šildymo įrenginys

Idealiai tinka pramoninių salių, sandėlių, sporto patalpų, dirbtuvių ir mažesnių įstaigų šildymui. Žiemą naudojamas patalpai pašildyti iki reikiamos temperatūros. Vasarą gali būti naudojamas patalpų vėsinimui.

Didelis šilumos ir oro srautas iki 4700 m3/h,
šiluminė galia 3-71 kW,
Horizontalus efektyvus veikimas iki 17m.,
Vertikalus efektyvus veikimas iki 10 m.

Tylus veikimas ir didelis efektyvumas. Šiuo metu stipriausias įrenginys rinkoje savo kategorijoje. Gerokai mažesnis energijos suvartojimas.

Gamybai naudojami tik kokybiški komponentai. Patikimas oro šildytuvas nereikalauja priežiūros, aukštos kokybės varinis šilumokaitis, miltelinis korpuso dažymas – visa tai leidžia suteikti penkerių metų garantiją. Naudojant filtrą, šilumokaitis yra apsaugotas nuo užsikimšimo.

Galimybė nuolat reguliuoti ventiliatoriaus greitį. Nuolatinį ventiliatoriaus greitį palaiko EC varikliai. (Rekomenduojame naudoti „Elementair-E MARK I“ valdiklį.)

ATACAMA

Oro maišytuvas/nusodintuvas

Idealiai tinka naudoti pramoninėse salėse, sandėliuose, sporto objektuose, darbo patalpose. Žiemą padeda subalansuoti temperatūrą tarp lubų ir grindų, taip sutaupant iki 15% šildymo išlaidų.

Didelis oro srautas iki 5600 m3/h.,
vertikalus efektyvus veikimas iki 13m.

BREEZE

Elektrinė oro užuolaida

Specialus elektrinis šildymo įrenginys, sukurtas vidaus ir lauko oro temperatūroms atskirti. Dėl savo konstrukcijos ir eksploatacinių savybių, idealiai tinka naudoti komercinėse patalpose ir pramoniniuose pastatuose.

Oro srautas iki 5700 m3/h;
Vertikalus ir horizontalus pasiekiamumas oru: daugiau nei 4 metrai;

Kompiuteriniu modeliavimu suprojektuotos išmetimo aliuminio lamelės užtikrina stabilų ir vientisą oro srautą, pasižymintį dideliu ekranavimo poveikiu.

WIND

Vandeninės oro užuolaidos

Specialus šildymo įrenginys, sukurtas vidaus ir lauko oro temperatūroms atskirti. Dėl savo konstrukcijos ir eksploatacinių savybių, jis tinka prekybos centrų, sandėlių, paviljonų, cechų, atvirų angų, salių vartams.

Įrenginio dizainas puikiai prisiderina prie patalpų interjero.

Žiemą įrenginys apsaugo nuo šalto oro patekimo į patalpas, taip pat šildo patalpas. Vasarą įrenginys apsaugo nuo šilto oro patekimo iš lauko į patalpas.

Didelis šilumos ir oro srautas. Oro srautas iki 15000 m3/h;
Šiluminė galia iki 117 kW;
MAX horizontalus veikimas iki 8m;
MAX vertikalus veikimas iki 7m.

Tylus veikimas, didelis barjero efektas. Tai tyliausias šiuo metu įrenginys rinkoje savo kategorijoje. Žymiai ekonomiškesnis energijos suvartojimas, lyginant su kitais įrenginiais.

Įrenginiai yra pritaikyti iki 7 m aukščio ir iki 14 m pločio durų angoms (jei durų plotis didesnis nei 8 m, įrenginiai turi būti montuojami iš abiejų pusių).

Konsultacija

Pardavimas

Montavimas

Priežiūra

Susisiekite

    Būsto amžius: